Opinie klientów Studium Tekstu

Sprawdź, co o współpracy ze mną mówią klienci, którzy powierzyli mi pieczę nad swoimi tekstami.

Bardzo gorąco rekomenduję studium tekstu prowadzone przez Panią Justynę Kozłowską. Pani Justyna posiada niezwykle dogłębną wiedzę w tej dziedzinie i potrafi także skutecznie doradzić przy poprawie tekstu. Wyłapuje błędy i nieścisłości z ogromną precyzją, a wszystkie sprawdzone teksty zawsze są zwracane na czas. To naprawdę firma prowadzona przez właściwą osobę na właściwym miejscu.
Monika Andrzejewska
Tortoise Language Services
Justyna to najbardziej rzetelna i skrupulatna korektorka i redaktorka treści, z jaką kiedykolwiek współpracowałem. Ufam jej w 100%.
Bardzo, bardzo Ci dziękuję za pomoc i Twoją pracę ❤ Robisz naprawdę świetną robotę.
Justyna Dystrych
Copywriterka, założycielka firmy Kotorafka
Hej, kurczę, no mega te uwagi są. Czytam i aż się sam do siebie śmieję, jak warto korzystać z takich usług i po prostu doszlifować treści, które nabierają mocy po prostu. Szacunek wielki Justyna!
Dominik Rusinek
Copywriter
Pani Kozłowska to edytor z ogromną pasją i zaangażowaniem. Posiada niesamowite umiejętności i wiedzę z zakresu prac dyplomowych. Studium prowadzone przez Panią Kozłowską cechuje się naprawdę wysoką skutecznością. Jest edytorem, któremu zależy na kliencie, na jego celach i na tym, aby szybko, sprawnie, profesjonalnie, dokładnie i rzetelnie poprawić tekst. Dokładnie wie, co robi.
plut. pchor. Norbert Michalski
Profesjonalizm, szybka realizacja zlecenia, bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym sumieniem.
Konrad Olszewski
Radca prawny
Szczerze polecam usługi oferowane przez Studium Tekstu. Bardzo dobry kontakt, elastyczność, umiejętność dostosowania się do wytycznych sprawiły, że opisy napisane przez Panią Justynę są w 100% odzwierciedleniem tego co chciałem przekazać w swoich tekstach. Dziękuję za to zlecenie i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Studium Tekstu.
Orabelle
Profesjonalizm oraz wyczucie intencji debiutującego autora tekstu książki to nie jedyna zaleta Pani Justyny Kozłowskiej. Korekty tekstów również nie są jedyną zaletą rzetelnej pracy. Zawsze mogłem liczyć na pomoc przy konieczności rozwinięcia myśli czy zmiany tekstu. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę i polecam się na przyszłość. Firmę Studium Tekstu polecam wszystkim osobom które zechcą skorzystać z jej usług.
Andrzej Szostak
Pisarz
Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę w zakresie redagowania moich artykułów. Dzięki Tobie wiem, jakie popełniam błędy. Myślę, że dzięki Twoim radom, udzielanym w sposób bardzo przyjazny, moje artykuły będą coraz lepsze. Dziękuję i proszę o jeszcze.
Ula Antczak
Redakcja „Co piszczy w Aleksandrowie”
Współpraca z Justyną była dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Jej profesjonalizm w tworzeniu treści oraz umiejętność wyodrębnienia istotnych sekcji tekstowych były kluczowe dla tworzenia mojej strony internetowej. Teksty zostały stworzone tak aby przyciągać uwagę, ale także sprawnie współgrać z technicznymi aspektami strony. Podejście Justyny, łączące aspekty marketingowe i techniczne, jest nieocenione przy tworzeniu funkcjonalnych i efektywnych stron internetowych. Gorąco polecam współpracę z Justyną każdemu, kto poszukuje profesjonalizmu i zaangażowania w pracy nad treściami online.
Agnieszka Świerkowska
Life Harmony Transformation Coaching
Każdy z nas chociaż raz w życiu dał się namówić na coś, do czego nie był przekonany, co powodowało, że sceptycyzm wchodził w stan podwyższonej gotowości bojowej. Dla wielu autorów jednym z tego typu doświadczeń jest współpraca z korektorem lub (i) redaktorem. Jeśli jesteś człowiekiem pióra, ale nie do końca radzisz sobie z tym, że ktoś mógłby wytknąć Ci błędy, zasugerować zmianę szyku zdania lub też nawet pominięcie jakiegoś fragmentu, o ingerencji w styl nie wspominając, to z całego serca polecam Ci współpracę z Justyną Kozłowską. Dlaczego? Całkowicie pomijam jej przygotowanie merytoryczne, bo to niemal oczywista oczywistość, że zna się na swojej pracy. To istny Sherlock Holmes korekty. Nic nie umknie jej bystremu spojrzeniu i błyskotliwemu umysłowi. Jednak dla mnie dużo ważniejsze było jej podejście, które przejawia się w poszanowaniu stylu autora i jego niepisanego prawa do słownej ekwilibrystki. W tej kwestii bliżej jest do doktora Watsona, który zawsze staje murem za Holmesem i dzięki rzucaniu nowego światła na sprawę przyczynia się do kolejnego sukcesu, w tym przypadku autora artykułu lub innej formy pisanej. Jeśli szukasz dodatkowej pary oczu, która wytropi to, czego Ty już nie jesteś w stanie dojrzeć (wiadomo, że umysł płata nam różne figle) lub pierwszego recenzenta swojej pracy, który językowo oszlifuje Twoje dzieło, eliminując wszelkie niedociągnięcia, sprawiając, że będzie ono lśnić jak diament, nie trać czasu na sprawdzanie opinii o korektorach i redaktorach. Po prostu napisz lub zadzwoń do Justyny. Podjęcie z nią współpracy będzie jedną z lepszych decyzji w Twoim życiu. Gwarantuję również, że Twoje ego wyjdzie z tego bez szwanku.
Justyna współpracuje z naszą agencją od ponad roku. Przez ten czas dała się poznać jako skrupulatna redaktorka tekstów oraz kreatywna copywriterka. Do każdego zadania podchodzi bardzo sumiennie, przeprowadzając pogłębiony wywiad z klientem oraz reserach tematu. Dzięki temu jej teksty są nie tylko perfekcyjne językowo, ale także ciekawe, inspirujące i co ważne, konkretne. Żadnego lania wody. Sam wartościowy content. Polecamy!
Pragnę zwrócić się do Państwa ze szczerymi wyrazami uznania dla Pani Justyny Kozłowskiej reprezentującej firmę Studium tekstu, z którą miałam przyjemność współpracować w końcowym etapie przygotowywania mojej rozprawy doktorskiej. Chciałabym podkreślić, iż walory edytorskie mojej dysertacji zostały wyróżnione w trakcie publicznej obrony. Pani Justyna jest osobą odznaczającą się sumiennością oraz zaangażowaniem w swoją pracę. Powierzony przeze mnie tekst został skorygowany w sposób profesjonalny, zgodny z obowiązującymi wytycznymi. Uwagi Pani Justyny uważam za niezwykle trafne w swej wymowie. Przyznaję, byłam mile zaskoczona kiedy w sytuacji, która wymagała pilnej konsultacji lub wprowadzenia ewentualnych zmian w ciągu kilku, kilkunastu minut otrzymywałam odpowiedź drogą meilową lub telefoniczną - było to niezwykle istotne z racji ograniczeń czasowych związanych z regulaminem studiów doktoranckich oraz koniecznością złożenia pracy w ściśle określonym terminie. Raz jeszcze dziękuję za pomoc merytoryczną oraz staranne przygotowanie tekstu. Wierzę, że niebawem podejmę współpracę z Pani firmą po raz kolejny. Polecam!
AW
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy Pani Justyny. Dzięki konsultacji językowej u niej łatwiej mi teraz zrozumieć reguły rządzące gramatyką języka polskiego. Polecam jej usługi każdemu, komu zależy na szybkiej i fachowej pomocy w sprawach językowych.
Izabella Pacek
Polecam firmę Studium Tekstu jako profesjonalnego partnera w zakresie usług redakcyjnych i korektorskich. Zlecenie dokonania redakcji i korekty tekstu książki „Bagnet, piórnik, czarny chleb. Jak młodzi ludzie pomogli Polsce wybić się na niepodległość” Wydawnictwa ANIMUSZ zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie. W pracy Pani Justyna wykazała się zaangażowaniem, wnikliwością, dociekliwością i dokładnością a więc cechami, które z redaktora czynią dobrego redaktora. Panią Justynę wyróżnia też wysoka kultura osobista. Widać, że to people person, lubi ludzi i umie nawiązać z nimi bezpośredni, szczery kontakt, a to stanowi wartość dodaną w pełnej stresów pracy redakcyjnej. Reasumując, Wydawnictwo Animusz posługując się skalą 1-5 wystawia firmie Studium Tekstu ocenę 5, czyli najwyższą.
Krzysztof Patoka
Wydawnictwo Animusz
Współpraca, którą nawiązałam w listopadzie 2017 roku, to z całą pewnością początek współpracy. Pani Justyna wykonała dla mnie kawał dobrej i solidnej „roboty” edytorskiej nad książką. Pracowała nad bardzo utrudnionym tekstem. Termin realizacji z wyprzedzeniem uzgodnionego terminu. Współpracę z firmą Pani Justyny oceniam wzorowo. Z największą przyjemnością polecam firmę Studium tekstu Justyny Kozłowskiej, jako kompetentną, rzetelną, terminową firmę. Pani Justyna charakteryzuje się wysoką kulturą i empatią.
Dorota Jędraszyk
Wydawnictwo Literackie ATENA Poznań
Serdecznie dziękuję za kreatywne sprawdzanie tekstów do naszego pisma „Co piszczy w Aleksandrowie”. Zawsze czynisz z mało udolnych prób pisarskich redaktorów-amatorów profesjonalne, ciekawe teksty. Dziękuję również za interesującą szatę graficzną gazety i terminowe składanie. Możemy zawsze liczyć na Twoją podpowiedź, sugestię, a także wyrozumiałość. Bardzo dziękuję, że jesteś z nami, pomagasz i współtworzysz gazetę. Twoje profesjonalne podejście do współpracy powoduje, że „Co piszczy w Aleksandrowie” jest bardzo pozytywnie postrzeganym pismem.
Elka Grochulska
Redakcja „Co piszczy w Aleksandrowie”
Rozpocząłem współpracę ze Studium Tekstu i jestem bardzo zadowolony. Zlecam cyklicznie teksty dla moich klientów, którym wykonuję strony internetowe.
Artur Guziński
B2B Strony i sklepy internetowe