Moją jakość potwierdzają Oni:

Justyna współpracuje z naszą agencją od ponad roku. Przez ten czas dała się poznać jako skrupulatna redaktorka tekstów oraz kreatywna copywriterka. Do każdego zadania podchodzi bardzo sumiennie, przeprowadzając pogłębiony wywiad z klientem oraz reserach tematu. Dzięki temu jej teksty są nie tylko perfekcyjne językowo, ale także ciekawe, inspirujące i co ważne, konkretne. Żadnego lania wody. Sam wartościowy content. Polecamy!

Agnieszka Walko-Mazurek Copywriter.pl

Bardo, bardzo Ci dziękuję za pomoc i Twoją pracę ❤ Robisz naprawdę świetną robotę.

Justyna Dystrych Copywriterka, założycielka firmy Kotorafka

Hej, kurczę, no mega te uwagi są. Czytam i aż się sam do siebie śmieję, jak warto korzystać z takich usług i po prostu doszlifować treści, które nabierają mocy po prostu. Szacunek wielki Justyna!

Dominik Rusinek Copywriter

Każdy z nas chociaż raz w życiu dał się namówić na coś, do czego nie był przekonany, co powodowało, że sceptycyzm wchodził w stan podwyższonej gotowości bojowej. Dla wielu autorów jednym z tego typu doświadczeń jest współpraca z korektorem lub (i) redaktorem. Jeśli jesteś człowiekiem pióra, ale nie do końca radzisz sobie z tym, że ktoś mógłby wytknąć Ci błędy, zasugerować zmianę szyku zdania lub też nawet pominięcie jakiegoś fragmentu, o ingerencji w styl nie wspominając, to z całego serca polecam Ci współpracę z Justyną Kozłowską. Dlaczego? Całkowicie pomijam jej przygotowanie merytoryczne, bo to niemal oczywista oczywistość, że zna się na swojej pracy. To istny Sherlock Holmes korekty. Nic nie umknie jej bystremu spojrzeniu i błyskotliwemu umysłowi. Jednak dla mnie dużo ważniejsze było jej podejście, które przejawia się w poszanowaniu stylu autora i jego niepisanego prawa do słownej ekwilibrystki. W tej kwestii bliżej jest do doktora Watsona, który zawsze staje murem za Holmesem i dzięki rzucaniu nowego światła na sprawę przyczynia się do kolejnego sukcesu, w tym przypadku autora artykułu lub innej formy pisanej. Jeśli szukasz dodatkowej pary oczu, która wytropi to, czego Ty już nie jesteś w stanie dojrzeć (wiadomo, że umysł płata nam różne figle) lub pierwszego recenzenta swojej pracy, który językowo oszlifuje Twoje dzieło, eliminując wszelkie niedociągnięcia, sprawiając, że będzie ono lśnić jak diament, nie trać czasu na sprawdzanie opinii o korektorach i redaktorach. Po prostu napisz lub zadzwoń do Justyny. Podjęcie z nią współpracy będzie jedną z lepszych decyzji w Twoim życiu. Gwarantuję również, że Twoje ego wyjdzie z tego bez szwanku.

Monika Śliwińska Upgrader.pl

    Pakiety usług i usługi dodatkowe